KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16417107
nr 1641 7107
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Signerad, daterad 62. Bildmått: 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 54x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:10:14
3/9 12:46:44
6/9 11:50:11
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas